Central OH Sw Assn Champ Meet
                       BMSC April 13th 2002 - 4/13/2002
                                    Results

Event 1  Mixed 19+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Anderson Barracuda Masters  'A'                        NT    1:59.39
     1) Rushman, CJ X 30                2) Reinhart, Joe 40
     3) Pentiuk, Scott P 26             4) O'Neill, Laura E 25
  3 Ohio Splash-OH  'A'                                    NT    2:07.08
     1) Madsen, Heidi A 30              2) Berka, Catherine 32
     3) Zechman, Aaron W 25             4) Caldas, Hugo 24

Event 2  Women 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kull, Kell L              27 GCMT-OH              1:14.00    1:13.96
  2 Roy, kara                 27 O*H*I-LE                  NT    1:32.26

Event 2  Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Carter, Jennifer E        31 KENYN-OH             1:12.00    1:10.19
  2 Kaspar, Amy               32 GCMT-OH              1:24.00    1:19.47

Event 2  Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Roller, Diane K           40 GCMT-OH              1:40.00    1:30.07

Event 2  Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rothenburg, Diane         49 O*H*I-LE             1:19.00    1:20.48

Event 2  Men 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 SPLSH-OH             1:25.00    1:09.45

Event 2  Men 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Pentiuk, Scott P          26 ABM                  1:15.00    1:13.83

Event 2  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             30 GCMT-OH              1:05.00    1:06.25

Event 2  Men 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Huedepohl, Martin L       39 Unattached           1:06.10    1:06.57

Event 2  Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 McLeod, Mark A            42 GCMT-OH              1:07.50    1:09.25
  2 Kangas, John C            43 BMSC-OH              1:20.00    1:20.22

Event 2  Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Schwartz, Mark D          46 GCMT-OH              1:17.00    1:20.29
  2 Moon, Thomas R            46 O*H*I-LE             1:23.00    1:21.69

Event 3  Women 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 bowen, mag L              43 LANCS-OH             2:37.00    2:33.76
  2 Roller, Diane K           40 GCMT-OH              3:30.00    3:08.67

Event 3  Men 30-34 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  2 Rushman, CJ X             30 ABM                       NT    2:37.09

Event 3  Men 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Martin, Bo                41 GCMT-OH              2:20.00    2:15.11

Event 3  Men 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Stickney, Mike M          45 GCMT-OH              2:15.00    2:18.13

Event 4  Women 25-29 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Grin, Ford A              26 GCMT-OH                   NT    2:30.46

Event 4  Women 35-39 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
 -- Noskowiak, Lori           38 BMSC-OH                   NT         DQ

Event 4  Women 40-44 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Roller, Diane K           40 GCMT-OH                   NT    3:42.23

Event 4  Men 25-29 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Gordon, Josh              28 GCMT-OH              2:18.00    2:20.28
  2 Zechman, Aaron W          25 SPLSH-OH                  NT    3:07.03

Event 5  Women 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lotts, Kelly C            24 BMSC-OH                25.60      25.97
  2 Elizabeth, x              19 GCMT-OH                   NT      29.63
  3 Visintine, Christine L    23 SPLSH-OH               32.00      30.55

Event 5  Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 O'Neill, Laura E          25 BMSC-OH                28.00      28.37
  2 Roy, kara                 27 O*H*I-LE               32.00      34.01

Event 5  Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kaspar, Amy               32 GCMT-OH                29.80      28.18
  2 Dryer, Sophie T           31 SPLSH-OH               30.50      30.36
  3 Berka, Catherine          32 SPLSH-OH               35.00      31.48
  4 Madsen, Heidi A           30 SPLSH-OH             1:00.00      35.66

Event 5  Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Leenders, Nicole Y        36 BMSC-OH                28.00      27.52
  2 Heid, Marilyn             36 BMSC-OH                32.00      30.01

Event 5  Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Emery, Beth A             40 BMSC-OH                25.50      24.76
  2 Bowers, Debra E           44 SPLSH-OH               50.00      50.78

Event 5  Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 O*H*I-LE               29.00      28.71
  2 Smith, Melinda J          49 O*H*I-LE               33.00      31.44

Event 5  Men 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Friechen, Kurt            23 Unattached             25.00      24.01
  2 Rothenburg, Marc M        19 BMSC-OH                   NT      27.26

Event 5  Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lacroix, Sylvain          33 GCMT-OH                   NT      25.89
  2 Berdon, Patrice           34 GCMT-OH                26.00      26.41
  3 Rushman, CJ X             30 ABM                    25.50      25.73
  3 Schuh, Paul T             32 ABM                    26.10      26.42

Event 5  Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clarke, Ralph D           38 Unattached             27.00      24.18
  2 Gibson, Tom               39 GCMT-OH                30.00      26.37
  3 Coverdale, A. J           39 GCMT-OH                   NT      28.05

Event 5  Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Reinhart, Joe             40 O*H*I-LE               23.00      22.47
  2 Mechlanburg, Dan          40 BMSC-OH                25.00      25.32

Event 5  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Schwartz, Mark D          46 GCMT-OH                28.00      28.84
  2 Moon, Thomas R            46 O*H*I-LE               30.40      30.61

Event 6  Women 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lotts, Kelly C            24 BMSC-OH              1:06.00    1:06.79
  2 Elizabeth, x              19 GCMT-OH                   NT    1:21.53

Event 6  Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kull, Kell L              27 GCMT-OH              1:08.00    1:04.96
  2 Grin, Ford A              26 GCMT-OH                   NT    1:10.39

Event 6  Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Berka, Catherine          32 SPLSH-OH                  NT    1:25.79

Event 6  Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rothenburg, Diane         49 O*H*I-LE             1:13.00    1:13.18

Event 6  Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Pentiuk, Scott P          26 ABM                  1:03.00    1:05.11
  2 Zechman, Aaron W          25 SPLSH-OH             1:21.00    1:19.43

Event 6  Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             30 GCMT-OH                   NT    1:06.37

Event 6  Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
 -- Schwartz, Mark D          46 GCMT-OH              1:15.00         DQ

Event 7  Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 O'Neill, Laura E          25 BMSC-OH                30.50      30.51

Event 7  Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  2 Carter, Jennifer E        31 KENYN-OH               30.00      29.20
  3 Dryer, Sophie T           31 SPLSH-OH               32.90      33.42

Event 7  Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Noskowiak, Lori           38 BMSC-OH                28.80      29.38

Event 7  Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Emery, Beth A             40 BMSC-OH                29.00      27.87

Event 7  Men 19-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rothenburg, Marc M        19 BMSC-OH                   NT      30.57

Event 7  Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Pentiuk, Scott P          26 ABM                    28.00      30.70
  2 Zechman, Aaron W          25 SPLSH-OH               32.00      39.11

Event 7  Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lacroix, Sylvain          33 GCMT-OH                   NT      28.34
  1 Schuh, Paul T             32 ABM                    29.80      30.23

Event 7  Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clarke, Ralph D           38 Unattached             30.00      26.73
  2 Gibson, Tom               39 GCMT-OH                30.00      28.81

Event 8  Women 19-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Visintine, Christine L    23 SPLSH-OH             1:14.00    1:17.23

Event 8  Women 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
 -- Dryer, Sophie T           31 SPLSH-OH             1:25.00         DQ

Event 8  Women 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 bowen, mag L              43 LANCS-OH             1:13.00    1:13.23

Event 8  Women 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Smith, Melinda J          49 O*H*I-LE                  NT    1:35.39

Event 8  Men 19-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 SPLSH-OH             1:20.00    1:04.13

Event 8  Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Martin, Bo                41 GCMT-OH              1:06.00    1:02.66

Event 8  Men 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Stickney, Mike M          45 GCMT-OH              1:02.00    1:03.78

Event 9  Women 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lotts, Kelly C            24 BMSC-OH                32.80      32.50

Event 9  Women 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Roy, kara                 27 O*H*I-LE                  NT      41.97

Event 9  Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Carter, Jennifer E        31 KENYN-OH               35.00      32.13
  2 Kaspar, Amy               32 GCMT-OH                45.50      36.02
  3 Madsen, Heidi A           30 SPLSH-OH             1:00.00      41.92
  4 Berka, Catherine          32 SPLSH-OH               45.00      42.52

Event 9  Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Noskowiak, Lori           38 BMSC-OH                37.00      35.30
  2 Leenders, Nicole Y        36 BMSC-OH                36.00      37.45

Event 9  Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 O*H*I-LE               39.00      39.96

Event 9  Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Baird, Pud D              52 SPLSH-OH                  NT      59.53

Event 9  Men 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Friechen, Kurt            23 Unattached             34.00      31.65
  2 Rothenburg, Marc M        19 BMSC-OH                   NT      38.25

Event 9  Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             30 GCMT-OH                29.78      29.98
  2 Berdon, Patrice           34 GCMT-OH                31.00      32.39

Event 9  Men 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clarke, Ralph D           38 Unattached             34.00      30.84
  2 Huedepohl, Martin L       39 Unattached             30.50      31.37

Event 9  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 McLeod, Mark A            42 GCMT-OH                30.70      31.77
  2 Mechlanburg, Dan          40 BMSC-OH                35.00      33.05

Event 9  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Moon, Thomas R            46 O*H*I-LE               38.30      36.74
  2 Schwartz, Mark D          46 GCMT-OH                36.00      37.44

Event 10  Women 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Grin, Ford A              26 GCMT-OH              2:10.00    2:10.64
  2 O'Neill, Laura E          25 BMSC-OH              2:12.00    2:11.02

Event 10  Women 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Berka, Catherine          32 SPLSH-OH                  NT    2:49.95

Event 10  Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Heid, Marilyn             36 BMSC-OH              2:20.00    2:25.53

Event 10  Women 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Emery, Beth A             40 BMSC-OH              2:03.00    2:01.32

Event 10  Men 19-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 SPLSH-OH             2:40.00    2:11.94

Event 10  Men 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Schuh, Paul T             32 ABM                  2:11.70    2:17.66

Event 10  Men 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Reinhart, Joe             40 O*H*I-LE             1:50.00    1:50.46

Event 11  Men 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Gordon, Josh              28 GCMT-OH              1:01.80    1:01.96
  2 Zechman, Aaron W          25 SPLSH-OH                  NT    1:24.41

Event 11  Men 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rushman, CJ X             30 ABM                  1:05.00    1:09.47

Event 11  Men 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  2 Kangas, John C            43 BMSC-OH              1:10.00    1:18.19

Event 12  Women 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Visintine, Christine L    23 SPLSH-OH               36.90      36.00
  2 Elizabeth, x              19 GCMT-OH                   NT      36.12

Event 12  Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Dryer, Sophie T           31 SPLSH-OH               36.50      40.24
  2 Madsen, Heidi A           30 SPLSH-OH             1:00.00      45.42

Event 12  Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 O*H*I-LE               33.00      32.02

Event 12  Men 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rothenburg, Marc M        19 BMSC-OH                   NT      37.14

Event 12  Men 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Schuh, Paul T             32 ABM                    33.70      35.09

Event 12  Men 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Coverdale, A. J           39 GCMT-OH                   NT      33.40

Event 12  Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Martin, Bo                41 GCMT-OH                30.00      29.17

Event 12  Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Stickney, Mike M          45 GCMT-OH                29.00      29.71

Event 13  Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kull, Kell L              27 GCMT-OH              2:24.00    2:22.52

Event 13  Women 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Carter, Jennifer E        31 KENYN-OH             2:21.00    2:17.14

Event 13  Women 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Heid, Marilyn             36 BMSC-OH              2:35.00    2:44.80

Event 13  Women 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
 -- Smith, Melinda J          49 O*H*I-LE             1:16.00         DQ

Event 13  Men 19-24 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 SPLSH-OH             2:40.00    2:28.51

Event 13  Men 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Pentiuk, Scott P          26 ABM                  2:25.00    2:25.16
  2 Zechman, Aaron W          25 SPLSH-OH             2:57.00    2:58.12

Event 13  Men 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clarke, Ralph D           38 Unattached           2:35.00    2:21.95

Event 14  Women 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lotts, Kelly C            24 BMSC-OH                58.00      57.26
  2 Visintine, Christine L    23 SPLSH-OH             1:08.30    1:09.08
  3 Elizabeth, x              19 GCMT-OH                   NT    1:10.78

Event 14  Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 O'Neill, Laura E          25 BMSC-OH              1:01.00    1:00.79
  2 Kull, Kell L              27 GCMT-OH                59.90    1:00.84
  3 Roy, kara                 27 O*H*I-LE             1:20.00    1:21.85

Event 14  Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kaspar, Amy               32 GCMT-OH              1:05.20    1:02.15

Event 14  Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Leenders, Nicole Y        36 BMSC-OH              1:00.00    1:01.15

Event 14  Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Emery, Beth A             40 BMSC-OH                55.00      55.26

Event 14  Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rothenburg, Diane         49 O*H*I-LE             1:03.00    1:03.65
  2 Smith, Melinda J          49 O*H*I-LE                  NT    1:12.18

Event 14  Men 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Friechen, Kurt            23 Unattached           1:00.00      57.28
  2 Rothenburg, Marc M        19 BMSC-OH                   NT    1:07.95

Event 14  Men 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Gordon, Josh              28 GCMT-OH                58.00      58.98

Event 14  Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Berdon, Patrice           34 GCMT-OH                52.00      51.87
  2 Schuh, Paul T             32 ABM                    58.11    1:00.33

Event 14  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Gibson, Tom               39 GCMT-OH              1:05.00      59.04
  2 Coverdale, A. J           39 GCMT-OH                   NT    1:05.08

Event 14  Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Reinhart, Joe             40 O*H*I-LE               48.00      48.51
  2 Mechlanburg, Dan          40 BMSC-OH                57.00      57.50

Event 14  Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Moon, Thomas R            46 O*H*I-LE             1:12.00    1:10.60
  2 Schwartz, Mark D          46 GCMT-OH              1:03.00    1:19.42

Event 15  Women 35-39 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Noskowiak, Lori           38 BMSC-OH                   NT    3:03.99

Event 15  Men 30-34 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             30 GCMT-OH              2:29.00    2:27.84
  2 Rushman, CJ X             30 ABM                  2:29.00    2:35.44

Event 15  Men 35-39 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Huedepohl, Martin L       39 Unattached           2:40.00    2:37.67

Event 15  Men 40-44 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 McLeod, Mark A            42 GCMT-OH              2:28.50    2:27.28