Licensed to SRC - Bowling Green State Univ                Hy-Tek's Meet Manager
              Great Lakes LMSC Challenge - 4/27/2002 to 4/28/2002              
          Sanctioned by Ohio LMSC for USMS, Inc., Sanction #: #176002          
                   Hosted by BGSU Society of Alumni Swimmers                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 19+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohio Splash-OH  'A'                                         2:34.35  
     1) Visintine, Christine 23         2) Berka, Catherine 32            
     3) Dryer, Sophie 31                4) Baird, Pud 52                  
 
Event 1  Women 65+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'C'                                    3:34.68  
     1) Gogola, Laura 66                2) Williams, Mary 70              
     3) Glusac, Edith S 83              4) Nochman, Louis Kivi 77         
 
Event 1  Men 19+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohio Splash-OH  'C'                                         1:55.59  
     1) Spawn, David 33                 2) Redkey, John 32                
     3) Caldas, Hugo 24                 4) Radel, Todd 29                 
  2 Michigan Masters-MI  'B'                                    1:56.01  
     1) Samoni, John 22                 2) Schall, Joe 27                 
     3) Riggs, Jonathan 44              4) Wagner, Mark 42                
 
Event 1  Men 25+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'A'                            1:53.82  
     1) Martin, Bo 41                   2) Davis, Eric 30                 
     3) Gordon, Josh 28                 4) Schwartz, Mark 46              
  2 Bowling Green State Masters-OH  'A'                         2:10.33  
     1) Darling, Kevin 26               2) Atkinson, Paul 67              
     3) Walsh, Barry 61                 4) Roahrig, Cliff 46              
 
Event 1  Men 45+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowling Green State Masters-OH  'B'                         2:10.54  
     1) Oberwetter, John 57             2) Wittenmyer, Bill 50            
     3) Lehmann, Jim 55                 4) Lindahl, John 57               
 
Event 1  Mixed 19+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson Barracuda Masters-OH  'A'                          2:03.29  
     1) Gliesman, Jennifer 23           2) Rushman, C.J. 30               
     3) Goertemiller, Scott 37          4) Ingole, Trina 32               
 
Event 1  Mixed 25+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'D'                                    2:02.30  
     1) Schardt, Thomas 34              2) Kelly, Sean 28                 
     3) Kelly, Shannon 25               4) Haller, Karen 32               
  2 Ohio Splash-OH  'B'                                         2:28.37  
     1) Madsen, Heidi 30                2) Loveless, Marty 36             
     3) Zechman, Aaron 25               4) Cunningham, Monic 43           
 
Event 1  Mixed 35+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'B'                            1:56.69  
     1) Stickney, Mike 45               2) McLeod, Mark 42                
     3) Klestinec, Robin 40             4) Staursky, Karen 43             
  2 Michigan Masters-MI  'A'                                    2:35.06  
     1) Specht, Dick 48                 2) Badger, Alison 36              
     3) Kroeger, Donald 58              4) Myers, Beverly 66              
 
Event 2  Women 25-29 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Shannon            25 MM-MI                          5:50.26  
 
Event 2  Women 35-39 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Broido, Ellen             36 OREG-OR                        6:29.45  
 
Event 2  Women 40-44 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Klestinec, Robin          40 GCMST-OH                       4:58.89  
 
Event 2  Women 45-49 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pujalet-Devitt, Michele   45 UN-OH-OH                       5:37.62  
  2 Allen, Pam                46 OHIO-LE                        6:09.39  
 
Event 2  Women 60-64 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zaremski, Barbara         64 DCM-PV                         7:10.02  
 
Event 2  Women 70-74 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Mary            70 MM-MI                         10:11.64  
 
Event 2  Men 19-24 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 OHSP-OH                        4:50.45  
  2 Samoni, John              22 MM-MI                          5:11.59  
 
Event 2  Men 25-29 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Josh              28 GCMST-OH                       5:06.08  
  2 Zechman, Aaron            25 OHSP-OH                        6:08.14  
 
Event 2  Men 40-44 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wagner, Mark              42 MM-MI                          5:03.25  
 
Event 2  Men 45-49 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwartz, Mark            46 GCMST-OH                       6:28.80  
 
Event 2  Men 55-59 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kroeger, Donald           58 MM-MI                          6:15.51  
 
Event 2  Men 60-64 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Medici, John              64 OHIO-LE                        6:46.07  
 
Event 2  Men 75-79 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Warren            76 OHIO-LE                        9:06.31  
 
Event 3  Women 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gliesman, Jennifer        23 ABM-OH                           32.32  
  2 Visintine, Christine      23 OHSP-OH                          34.42  
 
Event 3  Women 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dryer, Sophie             31 OHSP-OH                          37.94  
  2 Fike, Lisa                32 OHIO-LE                          41.28  
  3 Madsen, Heidi             30 OHSP-OH                          43.83  
 
Event 3  Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Badger, Alison            36 MM-MI                            35.25  
  2 Zsigray, Lisa             37 SYL-OH                           39.83  
 
Event 3  Women 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Staursky, Karen           43 GCMST-OH                         35.06  
  2 Cunningham, Monic         43 OHSP-OH                          47.37  
 
Event 3  Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 OHIO-LE                          31.56  
  2 Pujalet-Devitt, Michele   45 UN-OH-OH                         34.12  
  3 Boehnlein, Cindy          46 OHIO-LE                          48.72  
 
Event 3  Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baird, Pud                52 OHSP-OH                          58.55  
 
Event 3  Women 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gogola, Laura             66 MM-MI                            47.33  
 
Event 3  Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nochman, Louis Kivi       77 MM-MI                            47.16  
 
Event 3  Women 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glusac, Edith S           83 MM-MI                          1:02.77  
 
Event 3  Women 85-89 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        1:15.17  
 
Event 3  Men 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schardt, Thomas           34 MM-MI                            30.58  
  2 Spawn, David              33 OHSP-OH                          32.91  
 
Event 3  Men 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Turner, Todd              38 OHSP-OH                          31.28  
 
Event 3  Men 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Riggs, Jonathan           44 MM-MI                            28.26  
  2 Martin, Bo                41 GCMST-OH                         28.71  
  3 Dropsey, Jeffrey          43 OHIO-LE                          29.24  
  4 Cox, Daniel               41 OHIO-LE                          35.54  
 
Event 3  Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stickney, Mike            45 GCMST-OH                         28.83  
  2 Roahrig, Cliff            46 BGSU-OH                          37.53  
  3 Specht, Dick              48 MM-MI                            44.74  
 
Event 3  Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Oberwetter, John          57 GRIN-IN                          33.99  
  2 Faulk, Charles            57 GCMST-OH                         45.95  
 
Event 3  Men 85-89 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Witte, Russ               85 UN-OH-OH                         54.40  
 
Event 4  Women 19-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gliesman, Jennifer        23 ABM-OH                         2:21.76  
 
Event 4  Women 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kull, Kelly               27 GCMST-OH                       2:04.97  
 
Event 4  Women 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Haller, Karen             32 MM-MI                          2:18.06  
  2 Ingole, Trina             32 ABM-OH                         2:20.04  
  3 Berka, Catherine          32 OHSP-OH                        2:38.10  
 
Event 4  Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolfe, Timi               39 LYMS-OH                        2:43.16  
 
Event 4  Women 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Klestinec, Robin          40 GCMST-OH                       2:09.48  
  2 Bowen, Meg                43 LYMS-OH                        2:18.65  
  3 Cunningham, Monic         43 OHSP-OH                        2:56.07  
 
Event 4  Women 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Melinda            49 OHIO-LE                        2:47.28  
  2 Garry, Cassandra          47 UN-OH-OH                       3:00.60  
 
Event 4  Women 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis, Beverly           50 UN-OH-OH                       2:59.70  
 
Event 4  Women 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gogola, Laura             66 MM-MI                          3:20.45  
 
Event 4  Women 85-89 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        5:59.03  
 
Event 4  Men 19-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 OHSP-OH                        1:59.72  
  2 Samoni, John              22 MM-MI                          2:04.95  
 
Event 4  Men 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Radel, Todd               29 OHSP-OH                        1:57.17  
  2 Darling, Kevin            26 BGSU-OH                        1:59.85  
  3 Schall, Joe               27 MM-MI                          2:16.03  
  4 Wright, Mark              29 UN-OH-OH                       2:21.50  
 
Event 4  Men 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordron, Patrice          34 GCMST-OH                       1:53.05  
  2 Rushman, C.J.             30 ABM-OH                         2:00.63  
  3 Spawn, David              33 OHSP-OH                        2:23.94  
 
Event 4  Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Goertemiller, Scott       37 ABM-OH                         2:03.29  
 
Event 4  Men 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennie, Scott             42 OHIO-LE                        2:08.57  
  2 MacDonald, Dan            43 UN-LE-LE                       2:11.06  
 
Event 4  Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, James             45 GCMST-OH                       1:52.05  
  2 Miely, Mark               46 GCMST-OH                       2:09.78  
  3 Carr, Steve               48 GCMST-OH                       2:24.70  
  4 Schwartz, Mark            46 GCMST-OH                       2:25.17  
 
Event 4  Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Conn, Christopher         53 UN-OH-OH                       2:27.69  
 
Event 4  Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindahl, John             57 MM-MI                          2:31.33  
 
Event 4  Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Barry              61 BGSU-OH                        2:23.75  
  2 Medici, John              64 OHIO-LE                        2:30.36  
 
Event 4  Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Atkinson, Paul            67 BGSU-OH                        2:42.08  
 
Event 4  Men 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Daily, John               74 OHIO-LE                        3:06.65  
 
Event 4  Men 75-79 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Florance, John            79 OHIO-LE                        2:57.64  
  2 Stubbs, Tom               77 BGSU-OH                        3:46.81  
 
Event 5  Women 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McBee, Elexis             24 LYMS-OH                          37.41  
 
Event 5  Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Madsen, Heidi             30 OHSP-OH                          40.79  
  2 Berka, Catherine          32 OHSP-OH                          42.74  
  3 Fike, Lisa                32 OHIO-LE                          43.67  
 
Event 5  Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Staursky, Karen           43 GCMST-OH                         39.85  
 
Event 5  Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Allen, Pam                46 OHIO-LE                          38.32  
  2 Pujalet-Devitt, Michele   45 UN-OH-OH                         39.58  
  3 Guins, Ann                48 OHIO-LE                          39.81  
  4 Smith, Melinda            49 OHIO-LE                          41.54  
  5 Garry, Cassandra          47 UN-OH-OH                         45.61  
  6 Boehnlein, Cindy          46 OHIO-LE                          50.32  
 
Event 5  Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Gloria          50 GCMST-OH                         45.21  
  2 Baird, Pud                52 OHSP-OH                        1:00.09  
 
Event 5  Men 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Groscost, Hans            29 UN-OH-OH                         31.11  
  2 McBee, Brian              26 LYMS-OH                          32.09  
  3 Zechman, Aaron            25 OHSP-OH                          35.77  
 
Event 5  Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric               30 GCMST-OH                         29.48  
  2 Redkey, John              32 OHSP-OH                          31.85  
 
Event 5  Men 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Jeffrey            37 OHIO-LE                          30.58  
  2 Turocy, Greg              38 OHIO-LE                          31.71  
  3 Loveless, Marty           36 OHSP-OH                          38.50  
 
Event 5  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McLeod, Mark              42 GCMST-OH                         30.31  
  2 Wagner, Mark              42 MM-MI                            31.64  
  3 Stiling, Doug             43 CMM-OH                           31.99  
 
Event 5  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Witte, James              46 BAY-OH                           36.35  
  2 Moon, Tom                 46 OHIO-LE                          37.09  
  3 Specht, Dick              48 MM-MI                            46.11  
 
Event 5  Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wittenmyer, Bill          50 BGSU-OH                          32.67  
  2 Whitte, Ray               52 UN-OH-OH                         34.65  
 
Event 5  Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lehmann, Jim              55 BGSU-OH                          34.21  
  2 Swaim, John               57 GCMST-OH                         38.64  
  3 Faulk, Charles            57 GCMST-OH                         41.34  
 
Event 5  Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stover, John              60 MM-MI                            36.59  
 
Event 5  Men 85-89 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Witte, Russ               85 UN-OH-OH                         50.22  
 
Event 6  Women 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kull, Kelly               27 GCMST-OH                       1:03.51  
  2 Kelly, Shannon            25 MM-MI                          1:11.87  
 
Event 6  Women 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Badger, Alison            36 MM-MI                          1:14.55  
  2 Broido, Ellen             36 OREG-OR                        1:22.88  
 
Event 6  Women 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Klestinec, Robin          40 GCMST-OH                       1:04.94  
 
Event 6  Women 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pujalet-Devitt, Michele   45 UN-OH-OH                       1:11.13  
  2 Allen, Pam                46 OHIO-LE                        1:23.78  
 
Event 6  Women 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Mary            70 MM-MI                          2:37.43  
 
Event 6  Women 75-79 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nochman, Louis Kivi       77 MM-MI                          1:46.00  
 
Event 6  Women 80-84 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glusac, Edith S           83 MM-MI                          2:56.17  
 
Event 6  Men 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Sean               28 MM-MI                            58.54  
  2 Gordon, Josh              28 GCMST-OH                       1:01.25  
 
Event 6  Men 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schardt, Thomas           34 MM-MI                          1:08.74  
 
Event 6  Men 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Riggs, Jonathan           44 MM-MI                          1:01.39  
  2 Jennie, Scott             42 OHIO-LE                        1:04.66  
 
Event 6  Men 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carr, Steve               48 GCMST-OH                       1:08.46  
 
Event 6  Men 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stover, John              60 MM-MI                          1:23.35  
 
Event 7  Women 19-24 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gliesman, Jennifer        23 ABM-OH                         2:36.73  
  2 Visintine, Christine      23 OHSP-OH                        2:42.26  
  3 McBee, Elexis             24 LYMS-OH                        2:51.01  
 
Event 7  Women 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Meg                43 LYMS-OH                        2:34.88  
 
Event 7  Women 60-64 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zaremski, Barbara         64 DCM-PV                         3:30.71  
 
Event 7  Women 85-89 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        5:43.38  
 
Event 7  Men 19-24 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Samoni, John              22 MM-MI                          2:22.78  
 
Event 7  Men 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Bo                41 GCMST-OH                       2:13.57  
 
Event 7  Men 45-49 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, James             45 GCMST-OH                       2:12.46  
  2 Stickney, Mike            45 GCMST-OH                       2:15.63  
 
Event 7  Men 50-54 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Conn, Christopher         53 UN-OH-OH                       3:01.62  
 
Event 7  Men 55-59 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lokensgard, Erik          59 MM-MI                          2:37.11  
  2 Oberwetter, John          57 GRIN-IN                        2:39.33  
  3 Kroeger, Donald           58 MM-MI                          3:06.83  
 
Event 7  Men 60-64 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Medici, John              64 OHIO-LE                        3:05.94  
 
Event 7  Men 70-74 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Daily, John               74 OHIO-LE                        3:56.71  
 
Event 7  Men 75-79 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Warren            76 OHIO-LE                        4:06.65  
 
Event 8  Women 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McBee, Elexis             24 LYMS-OH                        1:18.69  
 
Event 8  Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kull, Kelly               27 GCMST-OH                       1:03.70  
 
Event 8  Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Haller, Karen             32 MM-MI                          1:12.60  
  2 Ingole, Trina             32 ABM-OH                         1:12.72  
  3 Berka, Catherine          32 OHSP-OH                        1:21.74  
  4 Fike, Lisa                32 OHIO-LE                        1:27.35  
 
Event 8  Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zsigray, Lisa             37 SYL-OH                         1:22.75  
  2 Wolfe, Timi               39 LYMS-OH                        1:28.51  
 
Event 8  Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Staursky, Karen           43 GCMST-OH                       1:11.17  
  2 Cunningham, Monic         43 OHSP-OH                        1:39.48  
 
Event 8  Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pujalet-Devitt, Michele   45 UN-OH-OH                       1:13.25  
  2 Smith, Melinda            49 OHIO-LE                        1:22.26  
 
Event 8  Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis, Beverly           50 UN-OH-OH                       1:36.81  
 
Event 8  Women 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Beverly            66 MM-MI                          1:30.90  
 
Event 8  Women 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nochman, Louis Kivi       77 MM-MI                          1:46.09  
 
Event 8  Women 80-84 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glusac, Edith S           83 MM-MI                          2:36.68  
 
Event 8  Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Darling, Kevin            26 BGSU-OH                        1:01.30  
  2 Groscost, Hans            29 UN-OH-OH                       1:03.75  
  3 Wright, Mark              29 UN-OH-OH                       1:10.98  
 
Event 8  Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordron, Patrice          34 GCMST-OH                       1:01.35  
  2 Rushman, C.J.             30 ABM-OH                         1:07.32  
 
Event 8  Men 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Goertemiller, Scott       37 ABM-OH                         1:05.57  
  2 Turner, Todd              38 OHSP-OH                        1:09.17  
 
Event 8  Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dropsey, Jeffrey          43 OHIO-LE                        1:03.30  
  2 Stiling, Doug             43 CMM-OH                         1:03.74  
  3 Jennie, Scott             42 OHIO-LE                        1:07.49  
  4 MacDonald, Dan            43 UN-LE-LE                       1:12.73  
  5 Cox, Daniel               41 OHIO-LE                        1:18.20  
 
Event 8  Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Miely, Mark               46 GCMST-OH                       1:12.92  
  2 Moon, Tom                 46 OHIO-LE                        1:17.41  
  3 Specht, Dick              48 MM-MI                          1:31.71  
 
Event 8  Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lehmann, Jim              55 BGSU-OH                        1:09.55  
  2 Swaim, John               57 GCMST-OH                       1:23.53  
  3 Lindahl, John             57 MM-MI                          1:26.26  
 
Event 8  Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Medici, John              64 OHIO-LE                        1:22.88  
 
Event 8  Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Atkinson, Paul            67 BGSU-OH                        1:22.91  
 
Event 8  Men 85-89 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Witte, Russ               85 UN-OH-OH                       2:04.18  
 
Event 9  Women 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Allen, Pam                46 OHIO-LE                        2:58.75  
 
Event 9  Women 65-69 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Beverly            66 MM-MI                          3:31.84  
 
Event 9  Men 19-24 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 OHSP-OH                        2:26.29  
 
Event 9  Men 25-29 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Radel, Todd               29 OHSP-OH                        2:15.36  
  2 Kelly, Sean               28 MM-MI                          2:36.42  
  3 McBee, Brian              26 LYMS-OH                        2:46.22  
  4 Zechman, Aaron            25 OHSP-OH                        2:53.71  
 
Event 9  Men 30-34 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric               30 GCMST-OH                       2:24.72  
  2 Redkey, John              32 OHSP-OH                        2:37.70  
 
Event 9  Men 35-39 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Jeffrey            37 OHIO-LE                        2:27.91  
  2 Turocy, Greg              38 OHIO-LE                        2:39.22  
 
Event 9  Men 40-44 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McLeod, Mark              42 GCMST-OH                       2:27.32  
  2 Wagner, Mark              42 MM-MI                          2:33.28  
 
Event 9  Men 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwartz, Mark            46 GCMST-OH                       2:59.32  
  2 Witte, James              46 BAY-OH                         3:00.82  
 
Event 9  Men 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitte, Ray               52 UN-OH-OH                       2:52.96  
  2 Wittenmyer, Bill          50 BGSU-OH                        2:56.16  
  3 Conn, Christopher         53 UN-OH-OH                       3:09.09  
 
Event 9  Men 55-59 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kroeger, Donald           58 MM-MI                          3:10.99  
 
Event 9  Men 60-64 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stover, John              60 MM-MI                          2:55.33  
  2 Medici, John              64 OHIO-LE                        3:13.77  
 
Event 9  Men 75-79 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Warren            76 OHIO-LE                        4:56.79  
 
Event 9  Men 85-89 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Witte, Russ               85 UN-OH-OH                       4:22.35  
 
Event 10  Women 65+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'B'                                    7:27.69  
     1) Gogola, Laura 66                2) Williams, Mary 70              
     3) Glusac, Edith S 83              4) Nochman, Louis Kivi 77         
 
Event 10  Men 19+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohio Splash-OH  'A'                                         4:16.76  
     1) Caldas, Hugo 24                 2) Zechman, Aaron 25              
     3) Loveless, Marty 36              4) Radel, Todd 29                 
 
Event 10  Men 35+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'A'                            3:44.62  
     1) Ritter, James 45                2) Miely, Mark 46                 
     3) McLeod, Mark 42                 4) Stickney, Mike 45              
 
Event 10  Men 45+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowling Green State Masters-OH  'A'                         4:36.55  
     1) Lindahl, John 57                2) Lehmann, Jim 55                
     3) Wittenmyer, Bill 50             4) Oberwetter, John 57            
  2 Bowling Green State Masters-OH  'B'                         5:20.30  
     1) Roahrig, Cliff 46               2) Stubbs, Tom 77                 
     3) Walsh, Barry 61                 4) Atkinson, Paul 67              
 
Event 10  Mixed 19+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'A'                                    4:00.56  
     1) Samoni, John 22                 2) Schardt, Thomas 34             
     3) Kelly, Shannon 25               4) Haller, Karen 32               
 
Event 10  Mixed 25+ 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'B'                            3:45.42  
     1) Kull, Kelly 27                  2) Gordon, Josh 28                
     3) Klestinec, Robin 40             4) Bordron, Patrice 34            
 
Event 11  Women 19+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohio Splash-OH  'A'                                         2:05.78  
     1) Madsen, Heidi 30                2) Visintine, Christine 23        
     3) Berka, Catherine 32             4) Dryer, Sophie 31               
 
Event 11  Men 35+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'D'                                    1:50.15  
     1) Riggs, Jonathan 44              2) Wagner, Mark 42                
     3) Specht, Dick 48                 4) Chaffee, Paul 59               
 
Event 11  Mixed 19+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson Barracuda Masters-OH  'A'                          1:53.12  
     1) Goertemiller, Scott 37          2) Ingole, Trina 32               
     3) Gliesman, Jennifer 23           4) Rushman, C.J. 30               
 
Event 11  Mixed 25+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'B'                            1:48.12  
     1) Ritter, James 45                2) Ford, Erin 26                  
     3) Miely, Mark 46                  4) Carr, Steve 48                 
  2 Greater Columbus Masters-OH  'A'                            1:52.62  
     1) Bordron, Patrice 34             2) Kaspar, Amy 32                 
     3) Faulk, Charles 57               4) Moulton, Wendy 36              
 
Event 12  Women 25-29 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Shannon            25 MM-MI                          2:31.75  
  2 Ford, Erin                26 GCMST-OH                       2:31.99  
 
Event 12  Women 35-39 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Broido, Ellen             36 OREG-OR                        3:24.40  
 
Event 12  Women 40-44 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean            41 OHIO-LE                        3:10.90  
 
Event 12  Women 60-64 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kowalski, Joyce           60 MM-MI                          3:49.15  
  2 Zaremski, Barbara         64 DCM-PV                         3:54.08  
 
Event 12  Women 70-74 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Mary            70 MM-MI                          5:47.43  
 
Event 12  Women 75-79 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nochman, Louis Kivi       77 MM-MI                          3:55.98  
 
Event 12  Men 25-29 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Sean               28 MM-MI                          2:12.88  
  2 Gordon, Josh              28 GCMST-OH                       2:14.72  
  3 Zechman, Aaron            25 OHSP-OH                        3:01.06  
 
Event 12  Men 40-44 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McLeod, Mark              42 GCMST-OH                       2:09.80  
 
Event 12  Men 45-49 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, James             45 GCMST-OH                       2:12.15  
 
Event 12  Men 55-59 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard            56 GRIN-IN                        2:29.08  
 
Event 12  Men 75-79 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Warren            76 OHIO-LE                        5:01.28  
 
Event 13  Women 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Visintine, Christine      23 OHSP-OH                          30.00  
 
Event 13  Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ford, Erin                26 GCMST-OH                         27.29  
  2 O'Neill, Laura            25 BMSC-OH                          28.41  
  3 Green, Mary Ann           26 MM-MI                            32.65  
 
Event 13  Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaspar, Amy               32 GCMST-OH                         27.43  
  2 Dryer, Sophie             31 OHSP-OH                          29.20  
  3 Ingole, Trina             32 ABM-OH                           29.33  
  4 Berka, Catherine          32 OHSP-OH                          31.30  
  5 Madsen, Heidi             30 OHSP-OH                          34.31  
 
Event 13  Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moulton, Wendy            36 GCMST-OH                         27.94  
  2 Zsigray, Lisa             37 SYL-OH                           30.81  
  3 Wolfe, Timi               39 LYMS-OH                          33.57  
 
Event 13  Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Staursky, Karen           43 GCMST-OH                         27.22  
  2 Koeberle, Jean            41 OHIO-LE                          28.87  
  3 Bowen, Meg                43 LYMS-OH                          29.78  
  4 Cunningham, Monic         43 OHSP-OH                          35.85  
 
Event 13  Women 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 OHIO-LE                          29.20  
  2 Garry, Cassandra          47 UN-OH-OH                         32.02  
  3 Leventhal, Laura          45 BGSU-OH                          37.20  
 
Event 13  Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis, Beverly           50 UN-OH-OH                         35.82  
  2 McCarthy, Gloria          50 GCMST-OH                         44.55  
 
Event 13  Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zaremski, Barbara         64 DCM-PV                           34.06  
  2 Kowalski, Joyce           60 MM-MI                            37.24  
 
Event 13  Women 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Beverly            66 MM-MI                            35.17  
  2 Lyons, Valerie            66 OHIO-LE                          38.83  
  3 Gogola, Laura             66 MM-MI                            39.87  
 
Event 13  Women 85-89 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        1:05.04  
 
Event 13  Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Darling, Kevin            26 BGSU-OH                          24.30  
  2 McBee, Brian              26 LYMS-OH                          27.09  
  3 Schall, Joe               27 MM-MI                            27.21  
 
Event 13  Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordron, Patrice          34 GCMST-OH                         23.17  
  2 Schardt, Thomas           34 MM-MI                            24.64  
  3 Davis, Eric               30 GCMST-OH                         25.43  
 
Event 13  Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Jeffrey            37 OHIO-LE                          24.13  
  2 Goertemiller, Scott       37 ABM-OH                           24.56  
  3 Turocy, Greg              38 OHIO-LE                          24.98  
  4 Turner, Todd              38 OHSP-OH                          25.62  
  5 Loveless, Marty           36 OHSP-OH                          30.19  
  6 Echeverria, Fernan        36 OHIO-LE                          34.39  
 
Event 13  Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dropsey, Jeffrey          43 OHIO-LE                          24.01  
  2 Riggs, Jonathan           44 MM-MI                            24.85  
  3 Martin, Bo                41 GCMST-OH                         25.43  
  4 Cox, Daniel               41 OHIO-LE                          27.53  
 
Event 13  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rodefeld, Gary            48 GRIN-IN                          24.90  
  2 Miely, Mark               46 GCMST-OH                         26.23  
  3 Roahrig, Cliff            46 BGSU-OH                          28.25  
  4 Carr, Steve               48 GCMST-OH                         29.28  
  5 Moon, Tom                 46 OHIO-LE                          29.52  
  6 Specht, Dick              48 MM-MI                            32.53  
 
Event 13  Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lehmann, Jim              55 BGSU-OH                          25.51  
  2 Chaffee, Paul             59 MM-MI                            25.81  
  3 Lindahl, John             57 MM-MI                            29.96  
  4 Swaim, John               57 GCMST-OH                         30.84  
  5 Faulk, Charles            57 GCMST-OH                         32.90  
 
Event 13  Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Barry              61 BGSU-OH                          26.26  
 
Event 13  Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Sid                 66 OHIO-LE                          28.39  
  2 Atkinson, Paul            67 BGSU-OH                          29.02  
  3 Chisholm, Dick            67 OHIO-LE                          33.47  
 
Event 13  Men 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Samoya, Frank             76 SWOM-OH                          36.32  
  2 Stubbs, Tom               77 BGSU-OH                          44.95  
 
Event 14  Women 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kull, Kelly               27 GCMST-OH                       2:19.70  
  2 Kelly, Shannon            25 MM-MI                          2:46.66  
 
Event 14  Women 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moulton, Wendy            36 GCMST-OH                       2:28.11  
  2 Badger, Alison            36 MM-MI                          2:37.44  
  3 Broido, Ellen             36 OREG-OR                        3:05.18  
 
Event 14  Women 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Beck, Pam                 44 OHIO-LE                        2:40.29  
 
Event 14  Women 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zaremski, Barbara         64 DCM-PV                         3:23.90  
  2 Kowalski, Joyce           60 MM-MI                          3:35.95  
 
Event 14  Women 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Mary            70 MM-MI                          4:59.54  
 
Event 14  Women 80-84 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glusac, Edith S           83 MM-MI                          5:46.62  
 
Event 14  Men 19-24 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 OHSP-OH                        2:10.41  
  2 Samoni, John              22 MM-MI                          2:20.88  
 
Event 14  Men 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Radel, Todd               29 OHSP-OH                        2:05.93  
  2 Kelly, Sean               28 MM-MI                          2:17.30  
 
Event 14  Men 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rushman, C.J.             30 ABM-OH                         2:18.93  
  2 Redkey, John              32 OHSP-OH                        2:26.24  
 
Event 14  Men 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Echeverria, Fernan        36 OHIO-LE                        3:29.21  
 
Event 14  Men 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wagner, Mark              42 MM-MI                          2:23.22  
 
Event 14  Men 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             49 OHIO-LE                        2:33.56  
 
Event 14  Men 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Conn, Christopher         53 UN-OH-OH                       2:49.01  
 
Event 14  Men 55-59 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard            56 GRIN-IN                        2:24.21  
  2 Kroeger, Donald           58 MM-MI                          3:01.20  
 
Event 14  Men 65-69 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chisholm, Dick            67 OHIO-LE                        3:23.18  
 
Event 14  Men 75-79 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Warren            76 OHIO-LE                        4:11.59  
 
Event 15  Women 19-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gliesman, Jennifer        23 ABM-OH                         1:12.16  
  2 Visintine, Christine      23 OHSP-OH                        1:14.63  
 
Event 15  Women 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dryer, Sophie             31 OHSP-OH                        1:27.80  
 
Event 15  Women 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Meg                43 LYMS-OH                        1:14.01  
  2 Koeberle, Jean            41 OHIO-LE                        1:23.08  
 
Event 15  Women 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Guins, Ann                48 OHIO-LE                        1:12.69  
 
Event 15  Women 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Beverly            66 MM-MI                          1:31.86  
  2 Gogola, Laura             66 MM-MI                          1:47.27  
 
Event 15  Women 85-89 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        2:44.68  
 
Event 15  Men 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schardt, Thomas           34 MM-MI                          1:09.51  
  2 Spawn, David              33 OHSP-OH                        1:11.86  
 
Event 15  Men 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Turner, Todd              38 OHSP-OH                        1:07.50  
 
Event 15  Men 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Martin, Bo                41 GCMST-OH                       1:01.67  
  2 Riggs, Jonathan           44 MM-MI                          1:02.09  
 
Event 15  Men 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Oberwetter, John          57 GRIN-IN                        1:14.23  
 
Event 15  Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Daily, John               74 OHIO-LE                        1:50.14  
 
Event 16  Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ford, Erin                26 GCMST-OH                         29.55  
  2 O'Neill, Laura            25 BMSC-OH                          30.49  
 
Event 16  Women 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ingole, Trina             32 ABM-OH                           31.91  
  2 Dryer, Sophie             31 OHSP-OH                          33.11  
  3 Berka, Catherine          32 OHSP-OH                          35.62  
 
Event 16  Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moulton, Wendy            36 GCMST-OH                         30.83  
  2 Badger, Alison            36 MM-MI                            32.21  
  3 Zsigray, Lisa             37 SYL-OH                           34.13  
  4 Wolfe, Timi               39 LYMS-OH                          39.64  
 
Event 16  Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Staursky, Karen           43 GCMST-OH                         29.77  
  2 Beck, Pam                 44 OHIO-LE                          32.23  
 
Event 16  Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garry, Cassandra          47 UN-OH-OH                         40.05  
 
Event 16  Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis, Beverly           50 UN-OH-OH                         46.47  
 
Event 16  Women 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kowalski, Joyce           60 MM-MI                            47.12  
 
Event 16  Women 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Mary            70 MM-MI                          1:04.95  
 
Event 16  Women 75-79 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nochman, Louis Kivi       77 MM-MI                            47.57  
 
Event 16  Women 80-84 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glusac, Edith S           83 MM-MI                          1:21.22  
 
Event 16  Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Josh              28 GCMST-OH                         27.60  
  2 Zechman, Aaron            25 OHSP-OH                          33.44  
 
Event 16  Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Goertemiller, Scott       37 ABM-OH                           27.26  
  2 Turocy, Greg              38 OHIO-LE                          27.97  
 
Event 16  Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dropsey, Jeffrey          43 OHIO-LE                          25.45  
 
Event 16  Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Carr, Steve               48 GCMST-OH                         29.96  
  2 Specht, Dick              48 MM-MI                            39.33  
 
Event 16  Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Faulk, Charles            57 GCMST-OH                         41.62  
 
Event 16  Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chisholm, Dick            67 OHIO-LE                          40.85  
 
Event 17  Women 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McBee, Elexis             24 LYMS-OH                        1:21.65  
 
Event 17  Women 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kull, Kelly               27 GCMST-OH                       1:11.75  
  2 Green, Mary Ann           26 MM-MI                          1:35.27  
 
Event 17  Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaspar, Amy               32 GCMST-OH                       1:18.30  
 
Event 17  Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moulton, Wendy            36 GCMST-OH                       1:20.01  
  2 Broido, Ellen             36 OREG-OR                        1:28.90  
 
Event 17  Women 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Beck, Pam                 44 OHIO-LE                        1:24.39  
 
Event 17  Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garry, Cassandra          47 UN-OH-OH                       1:41.32  
 
Event 17  Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Gloria          50 GCMST-OH                       1:47.80  
  2 Baird, Pud                52 OHSP-OH                        2:23.49  
 
Event 17  Men 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              24 OHSP-OH                        1:06.28  
 
Event 17  Men 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Radel, Todd               29 OHSP-OH                        1:01.05  
  2 McBee, Brian              26 LYMS-OH                        1:11.24  
  3 Kelly, Sean               28 MM-MI                          1:11.72  
 
Event 17  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric               30 GCMST-OH                       1:04.42  
  2 Rushman, C.J.             30 ABM-OH                         1:10.11  
  3 Redkey, John              32 OHSP-OH                        1:11.91  
 
Event 17  Men 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Jeffrey            37 OHIO-LE                        1:06.64  
  2 Loveless, Marty           36 OHSP-OH                        1:31.24  
  3 Echeverria, Fernan        36 OHIO-LE                        1:49.15  
 
Event 17  Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McLeod, Mark              42 GCMST-OH                       1:06.34  
  2 Wagner, Mark              42 MM-MI                          1:09.22  
 
Event 17  Men 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             49 OHIO-LE                        1:13.43  
  2 Schwartz, Mark            46 GCMST-OH                       1:21.77  
  3 Moon, Tom                 46 OHIO-LE                        1:22.14  
 
Event 17  Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wittenmyer, Bill          50 BGSU-OH                        1:15.38  
 
Event 17  Men 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lehmann, Jim              55 BGSU-OH                        1:13.96  
  2 Swaim, John               57 GCMST-OH                       1:25.88  
 
Event 17  Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Sid                 66 OHIO-LE                        1:25.13  
 
Event 18  Women 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Visintine, Christine      23 OHSP-OH                        1:08.67  
 
Event 18  Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ford, Erin                26 GCMST-OH                         59.86  
  2 O'Neill, Laura            25 BMSC-OH                        1:01.71  
 
Event 18  Women 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaspar, Amy               32 GCMST-OH                       1:01.86  
 
Event 18  Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moulton, Wendy            36 GCMST-OH                       1:03.14  
  2 Wolfe, Timi               39 LYMS-OH                        1:13.28  
 
Event 18  Women 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Koeberle, Jean            41 OHIO-LE                        1:03.88  
  2 Cunningham, Monic         43 OHSP-OH                        1:20.12  
 
Event 18  Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leventhal, Laura          45 BGSU-OH                        1:22.13  
 
Event 18  Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kowalski, Joyce           60 MM-MI                          1:26.42  
 
Event 18  Women 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Beverly            66 MM-MI                          1:19.49  
  2 Lyons, Valerie            66 OHIO-LE                        1:27.07  
 
Event 18  Women 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanks, Beth               86 OHIO-LE                        2:32.23  
 
Event 18  Men 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Samoni, John              22 MM-MI                            55.46  
 
Event 18  Men 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Darling, Kevin            26 BGSU-OH                          54.36  
 
Event 18  Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordron, Patrice          34 GCMST-OH                         50.91  
  2 Schardt, Thomas           34 MM-MI                            55.79  
  3 Davis, Eric               30 GCMST-OH                       1:04.41  
 
Event 18  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Jeffrey            37 OHIO-LE                          54.38  
  2 Goertemiller, Scott       37 ABM-OH                           54.61  
  3 Turocy, Greg              38 OHIO-LE                          55.17  
  4 Turner, Todd              38 OHSP-OH                        1:00.00  
 
Event 18  Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Riggs, Jonathan           44 MM-MI                            53.93  
  2 Cox, Daniel               41 OHIO-LE                        1:01.68  
 
Event 18  Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, James             45 GCMST-OH                         55.58  
  2 Rodefeld, Gary            48 GRIN-IN                          56.72  
  3 Miely, Mark               46 GCMST-OH                         57.62  
 
Event 18  Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chaffee, Paul             59 MM-MI                            58.18  
  2 Lindahl, John             57 MM-MI                          1:07.85  
  3 Faulk, Charles            57 GCMST-OH                       1:17.56  
 
Event 18  Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Barry              61 BGSU-OH                        1:01.39  
 
Event 18  Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Atkinson, Paul            67 BGSU-OH                        1:08.57  
  2 Hall, Sid                 66 OHIO-LE                        1:09.22  
  3 Chisholm, Dick            67 OHIO-LE                        1:13.88  
 
Event 18  Men 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Samoya, Frank             76 SWOM-OH                        1:31.36  
 
Event 19  Mixed 25+ 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Greater Columbus Masters-OH  'B'                            4:49.35  
     1) Moulton, Wendy 36               2) Davis, Eric 30                 
     3) Miely, Mark 46                  4) Swaim, John 57                 
  2 Michigan Masters-MI  'B'                                    4:53.45  
     1) Green, Mary Ann 26              2) Kelly, Sean 28                 
     3) Badger, Alison 36               4) Schall, Joe 27                 
  3 Greater Columbus Masters-OH  'C'                            4:57.57  
     1) Staursky, Karen 43              2) Kaspar, Amy 32                 
     3) Kull, Kelly 27                  4) Faulk, Charles 57              
  4 Greater Columbus Masters-OH  'A'                            5:11.86  
     1) Martin, Bo 41                   2) McCarthy, Gloria 50            
     3) Ford, Erin 26                   4) Schwartz, Mark 46              
 
Event 19  Mixed 55+ 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Michigan Masters-MI  'C'                                    6:03.05  
     1) Kroeger, Donald 58              2) Kowalski, Joyce 60             
     3) Myers, Beverly 66               4) Chaffee, Paul 59               
 
Event 20  Women 19-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gliesman, Jennifer        23 ABM-OH                         6:28.40  
  2 McBee, Elexis             24 LYMS-OH                        6:54.63  
 
Event 20  Women 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Neill, Laura            25 BMSC-OH                        5:44.85  
  2 Green, Mary Ann           26 MM-MI                          7:40.37  
 
Event 20  Women 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ingole, Trina             32 ABM-OH                         6:17.67  
  2 Dryer, Sophie             31 OHSP-OH                        7:15.37  
 
Event 20  Women 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Badger, Alison            36 MM-MI                          6:38.93  
 
Event 20  Women 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Beck, Pam                 44 OHIO-LE                        6:24.67  
 
Event 20  Women 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leventhal, Laura          45 BGSU-OH                        8:20.57  
 
Event 20  Women 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Travis, Beverly           50 UN-OH-OH                       8:14.13  
 
Event 20  Women 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lyons, Valerie            66 OHIO-LE                        8:29.65  
  2 Gogola, Laura             66 MM-MI                          8:45.23  
 
Event 20  Men 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Radel, Todd               29 OHSP-OH                        5:24.30  
  2 Darling, Kevin            26 BGSU-OH                        5:40.63  
  3 Gordon, Josh              28 GCMST-OH                       5:51.04  
  4 Schall, Joe               27 MM-MI                          6:26.26  
 
Event 20  Men 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordron, Patrice          34 GCMST-OH                       5:14.21  
  2 Rushman, C.J.             30 ABM-OH                         5:37.55  
 
Event 20  Men 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Echeverria, Fernan        36 OHIO-LE                        8:47.04  
 
Event 20  Men 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Palmer, Bill              41 UN-OH-OH                       5:07.46  
  2 McLeod, Mark              42 GCMST-OH                       5:21.47  
  3 MacDonald, Dan            43 UN-LE-LE                       5:48.47  
 
Event 20  Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, James             45 GCMST-OH                       5:04.21  
  2 Rodefeld, Gary            48 GRIN-IN                        5:50.45  
  3 Miely, Mark               46 GCMST-OH                       6:26.67  
  4 Schwartz, Mark            46 GCMST-OH                       6:50.81  
  5 Moon, Tom                 46 OHIO-LE                        7:32.46  
 
Event 20  Men 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Conn, Christopher         53 UN-OH-OH                       6:59.78  
 
Event 20  Men 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard            56 GRIN-IN                        5:42.24  
  2 Kroeger, Donald           58 MM-MI                          6:38.51  
  3 Chaffee, Paul             59 MM-MI                          6:39.54  
  4 Oberwetter, John          57 GRIN-IN                        7:00.50  
 
Event 20  Men 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chisholm, Dick            67 OHIO-LE                        7:07.95  
 
Event 20  Men 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Daily, John               74 OHIO-LE                        8:27.15  
 
Event 20  Men 75-79 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Samoya, Frank             76 SWOM-OH                        8:01.47  
  2 Stubbs, Tom               77 BGSU-OH                       10:19.08