Licensed to Central OH Sw Assn Champ Meet
                   Hy-Tek's Meet Manager 5/4/2003 01:55 PM
                         BMSC May 3rd 2003 - 5/3/2003                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Neill, Luara            26 GOST                 5:50.00    5:52.74  
 
Event 1  Women 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Heidi            36 WRIGH                7:00.00    6:58.08  
 
Event 1  Women 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Mag                44 LANC                 6:20.55    6:18.80  
 
Event 1  Women 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Pamela A        55 WRIGH                     NT   10:03.17  
 
Event 1  Men 19-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kukan, John M             24 WRIGH                     NT    7:34.52  
 
Event 1  Men 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rasmussen, Cody           25 WRIGH                5:15.00    5:07.76  
  2 Caldas, Hugo              25 SPLAS                5:34.36    5:19.57  
 
Event 1  Men 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Palmer, Bill D            42 GOST                 5:20.00    5:07.94  
  2 Boyer, Scott              43 MIAMI                6:00.00    5:53.68  
 
Event 1  Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halley, Franklin          45 BYM                  6:00.00    5:12.98  
  2 Hunke, Jan                49 ANDER                6:10.00    6:02.31  
  3 Lavelle, Dana             46 Unattached           6:30.00    6:33.38  
  4 Homan, Tom                45 OHIO                 7:20.00    6:54.66  
 
Event 1  Men 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Robert R        64 SWOM                 7:59.99    7:53.80  
  2 Fox, William C            60 WRIGH               11:59.00   10:43.31  
 
Event 1  Men 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Staley, David H           73 OHIO                 8:38.00    8:37.66  
 
Event 2  Women 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whent, Monica             24 WRIGH                1:32.00    1:29.49  
 
Event 2  Women 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Heidi            36 WRIGH                1:35.00    1:35.97  
 
Event 2  Men 19-24 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kreel, Nathan             24 BMSC                   59.84    1:02.50  
  2 Bals, John C              22 WRIGH                1:04.49    1:06.70  
  3 Zimmerer, Jason M         23 BMSC                 1:10.00    1:12.16  
 
Event 2  Men 25-29 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Geiss, Antony J           29 Unattached           1:30.00    1:22.54  
 
Event 2  Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             31 GMST                 1:04.00    1:06.16  
  2 McGuire, Kenneth R        32 INTRL                1:25.00    1:24.64  
 
Event 2  Men 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huedepohl, Martin L       40 Unattached           1:07.00    1:08.90  
 
Event 2  Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purdie, James L           50 GMST                 1:15.00    1:14.16  
 
Event 2  Men 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Learmonth, William R      63 SWOM                 1:39.43    1:44.25  
 
Event 3  Women 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherolis, Kristen         20 BMSC                   35.00      32.97  
  2 Mahler, Anna-Britt        23 WRIGH                     NT      42.43  
 
Event 3  Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Pamela A        55 WRIGH                  52.00      52.55  
 
Event 3  Men 19-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kukan, John M             24 WRIGH                     NT      44.75  
 
Event 3  Men 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Darling, William T        36 Unattached             36.00      32.07  
 
Event 3  Men 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roahrig, Clifford A       47 BGSU                   37.00      35.49  
 
Event 3  Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Learmonth, William R      63 SWOM                   43.73      43.93  
 
Event 3  Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fruth, Larry L            65 BGSU                   52.00      47.67  
 
Event 4  Men 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rasmussen, Cody           25 WRIGH                  53.90      56.70  
  2 Nelson, Joel              26 WRIGH                1:01.00    1:07.21  
 
Event 4  Men 35-39 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 VanDyke, Rick             38 SWOM                   56.00      56.44  
 
Event 4  Men 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kangas, John C            44 BMSC                      NT    1:14.85  
 
Event 4  Men 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Robert R        64 SWOM                 1:29.99    1:24.29  
 
Event 4  Men 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Staley, David H           73 OHIO                 1:49.00    1:49.71  
 
Event 5  Women 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddy, Allen              22 BMSC                      NT      28.79  
  2 Cherolis, Kristen         20 BMSC                   32.00      31.82  
  3 Mahler, Anna-Britt        23 WRIGH                     NT      38.43  
 
Event 5  Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cazacu, Adina             25 WRIGH                  35.00      28.66  
 
Event 5  Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowen, Mag                44 LANC                   30.75      30.93  
 
Event 5  Men 19-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peresie, Brian A          24 GOST                   22.35      22.25  
  2 Bals, John C              22 WRIGH                  24.13      24.46  
 
Event 5  Men 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nelson, Joel              26 WRIGH                  23.50      25.02  
  2 Miller, Ty                25 WRIGH                  30.00      27.91  
 
Event 5  Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raggio, Randy D           34 BMSC                   27.00      24.99  
  2 McGuire, Kenneth R        32 INTRL                  36.00      34.31  
 
Event 5  Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murray, Craig             45 BYM                    26.20      26.42  
  2 Roahrig, Clifford A       47 BGSU                   28.00      28.10  
  3 Homan, Tom                45 OHIO                   31.80      31.73  
 
Event 5  Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purdie, James L           50 GMST                   25.50      25.26  
 
Event 5  Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, William C            60 WRIGH                  38.00      36.45  
 
Event 5  Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fruth, Larry L            65 BGSU                   44.00      42.37  
 
Event 5  Men 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florance, Jack R          80 OHIO                   35.00      33.57  
 
Event 6  Women 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whent, Monica             24 WRIGH                1:30.00    1:26.12  
 
Event 6  Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cazacu, Adina             25 WRIGH                1:45.00    1:14.76  
 
Event 6  Women 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCarthy, Pamela A        55 WRIGH                1:55.00    2:08.21  
 
Event 6  Men 19-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peresie, Brian A          24 GOST                   56.78      56.97  
  2 Bals, John C              22 WRIGH                1:00.92    1:03.02  
  3 Kukan, John M             24 WRIGH                     NT    1:28.65  
 
Event 6  Men 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Geiss, Antony J           29 Unattached           1:15.00    1:09.60  
 
Event 6  Men 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Tony L             39 WRIGH                     NT    1:33.06  
 
Event 6  Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyer, Scott              43 MIAMI                1:06.00    1:08.61  
 
Event 6  Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardy, Richard T          46 OHIO                 1:10.50    1:10.46  
 
Event 7  Men 19+ 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckeye Masters  'A'                                   NT    1:55.26  
  2 WrightPatterson Masters  'A'                           NT    1:58.21  
  3 WrightPatterson Masters  'B'                           NT    2:29.80  
 
Event 10  Women 19-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherolis, Kristen         20 BMSC                 1:16.00    1:12.23  
 
Event 10  Men 25-29 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brann, Martin A           29 SWOM                      NT      58.69  
 
Event 10  Men 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raggio, Randy D           34 BMSC                 1:10.00    1:05.12  
 
Event 10  Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Learmonth, William R      63 SWOM                 1:33.16    1:33.91  
 
Event 10  Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Staley, David H           73 OHIO                 1:52.00    1:49.76  
 
Event 11  Women 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mahler, Anna-Britt        23 WRIGH                     NT      42.91  
 
Event 11  Women 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cazacu, Adina             25 WRIGH                     NT      40.13  
 
Event 11  Men 19-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kreel, Nathan             24 BMSC                   29.72      28.77  
  2 Bals, John C              22 WRIGH                  29.34      30.70  
  3 Zimmerer, Jason M         23 BMSC                   31.50      33.01  
 
Event 11  Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             31 GMST                   29.48      30.32  
  2 McGuire, Kenneth R        32 INTRL                  38.00      37.89  
 
Event 11  Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huedepohl, Martin L       40 Unattached             31.50      31.99  
  2 Boyer, Scott              43 MIAMI                  35.00      35.70  
 
Event 11  Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardy, Richard T          46 OHIO                   33.70      34.86  
 
Event 11  Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purdie, James L           50 GMST                   34.50      33.54  
 
Event 11  Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fruth, Larry L            65 BGSU                   58.00      51.85  
 
Event 12  Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Heidi            36 WRIGH                2:50.00    2:37.18  
 
Event 12  Men 19-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kukan, John M             24 WRIGH                     NT    2:49.17  
 
Event 12  Men 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              25 SPLAS                1:57.56    1:52.94  
 
Event 12  Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 VanDyke, Rick             38 SWOM                 1:54.00    1:54.87  
  2 Darling, William T        36 Unattached           2:22.00    2:23.36  
 
Event 12  Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Homan, Tom                45 OHIO                 2:39.00    2:38.03  
 
Event 12  Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purdie, James L           50 GMST                 2:07.00    2:08.83  
 
Event 12  Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, William C            60 WRIGH                3:58.00    3:55.19  
 
Event 12  Men 80-84 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florance, Jack R          80 OHIO                 3:00.00    3:12.77  
 
Event 13  Women 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Neill, Luara            26 GOST                   31.00      31.12  
  2 Cazacu, Adina             25 WRIGH                  45.00      33.89  
 
Event 13  Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rasmussen, Cody           25 WRIGH                  26.00      25.46  
  2 Geiss, Antony J           29 Unattached             39.00      27.85  
  3 Miller, Ty                25 WRIGH                  40.00      35.09  
 
Event 13  Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raggio, Randy D           34 BMSC                   29.00      28.21  
  2 McGuire, Kenneth R        32 INTRL                  40.00      36.47  
 
Event 13  Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 VanDyke, Rick             38 SWOM                   26.00      26.64  
  2 Moore, Tony L             39 WRIGH                     NT      34.68  
 
Event 13  Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyer, Scott              43 MIAMI                  28.70      29.31  
 
Event 13  Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardy, Richard T          46 OHIO                   29.70      30.03  
 
Event 13  Men 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Robert R        64 SWOM                   35.10      34.31  
 
Event 15  Men 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Williams, Robert R        64 SWOM                 3:39.99         DQ  
 
Event 15  Men 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Staley, David H           73 OHIO                 3:40.00    3:47.39  
 
Event 16  Women 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddy, Allen              22 BMSC                      NT    1:03.06  
  2 Whent, Monica             24 WRIGH                1:15.00    1:11.92  
  3 Mahler, Anna-Britt        23 WRIGH                     NT    1:27.59  
 
Event 16  Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Neill, Luara            26 GOST                 1:01.00    1:01.90  
  2 Cazacu, Adina             25 WRIGH                1:30.00    1:03.18  
 
Event 16  Men 19-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peresie, Brian A          24 GOST                   49.00      48.83  
 
Event 16  Men 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nelson, Joel              26 WRIGH                  53.35      55.56  
  2 Miller, Ty                25 WRIGH                1:10.00    1:04.55  
 
Event 16  Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raggio, Randy D           34 BMSC                   59.00      56.40  
 
Event 16  Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Tony L             39 WRIGH                     NT    1:15.64  
 
Event 16  Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyer, Scott              43 MIAMI                  56.00      56.34  
  2 Kangas, John C            44 BMSC                      NT    1:02.66  
 
Event 16  Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murray, Craig             45 BYM                    57.50      57.87  
  2 Roahrig, Clifford A       47 BGSU                 1:04.00    1:02.13  
  3 Lavelle, Dana             46 Unattached           1:10.00    1:03.93  
  4 Homan, Tom                45 OHIO                 1:13.00    1:11.22  
 
Event 16  Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Learmonth, William R      63 SWOM                 1:18.72    1:19.83  
  2 Fox, William C            60 WRIGH                1:46.00    1:35.75  
 
Event 16  Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fruth, Larry L            65 BGSU                 1:45.00    1:37.70  
 
Event 16  Men 80-84 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florance, Jack R          80 OHIO                 1:25.00    1:20.59  
 
Event 17  Men 19-24 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kreel, Nathan             24 BMSC                 2:12.00    2:19.34  
  2 Bals, John C              22 WRIGH                2:25.86    2:33.88  
  3 Kukan, John M             24 WRIGH                     NT    3:57.57  
 -- Zimmerer, Jason M         23 BMSC                 2:35.00         DQ  
 
Event 17  Men 25-29 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldas, Hugo              25 SPLAS                2:22.72    2:20.59  
 
Event 17  Men 30-34 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Eric J             31 GMST                 2:24.72    2:32.43  
  2 McGuire, Kenneth R        32 INTRL                3:00.00    3:05.17  
 
Event 17  Men 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halley, Franklin          45 BYM                  2:28.00    2:28.05  
 
Event 17  Men 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purdie, James L           50 GMST                 2:50.00    2:47.23  
 
Event 17  Men 60-64 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Learmonth, William R      63 SWOM                 3:42.55    3:53.51  
 
Event 17  Men 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Staley, David H           73 OHIO                 4:10.00    4:10.41  
 
Event 18  Men 19+ 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 WrightPatterson Masters  'A'                           NT    1:40.73  
     1) Bals, John C 22                 2) Nelson, Joel 26                
     3) Miller, Ty 25                   4) Rasmussen, Cody 25             
  2 Unattached  'A'                                        NT    1:44.29  
  3 Unattached  'B'                                        NT    2:06.02  
  4 Unattached  'C'                                        NT    2:12.38  
  5 WrightPatterson Masters  'B'                           NT    2:28.28  
     1) Kukan, John M 24                2)                                
     3)                                 4) Fox, William C 60